Recepcija ZKŠTM

Recepcija ZKŠTM

Na gradu 6
2390 Ravne na Koroškem

Na voljo smo vam preko spodaj navedenih številk. Kontaktirajte nas in poskušali vam bomo odgovoriti na vaša vprašanja. Zaradi enostavnejše komunikacije si lahko pomagate z izbiro pravega oddelka; tako boste hitreje prišli do vseh informacij, ki jih iščete.

Vodstvo

Direktor
Aleš Logar
+386 (0)2 82 23 332
ales@zkstm.si

Tajništvo direktorja
Vanja Winkler
+386 (0)3 17 24 288
vanja@zkstm.si

Računovodstvo
Maja Štruc
+386 (0)2 82 15 266
recepcija@zkstm.si

Šport

Recepcija ZKSTM
+386 (0)4 03 10 566
recepcija@zkstm.si

Najem dvoran inšpekcijski pregledi in ostalo
Zdravko Kotnik
+386 (0)4 13 92 009
zdravko@zkstm.si

Tehnične težave na objektih in vzdrževanje
Marjan Ivartnik
+386 (0)4 13 59 402
info@zkstm.si

Kultura

Koordinator področja
Tadej Breznik
+386 (0)4 02 52 737
tadej@zkstm.si

Tehnične težave na objektih in vzdrževanje
Franc Kokal
+386 (0)4 07 55 330
info@zkstm.si

Turizem in mladina

Koordinator področja
Saša Jelen
+386 (0)4 07 45 464
sasa@zkstm.si

Strokovni sodelavec
Tim Kolar Erat
+386 (0)3 16 48 088
tim@zkstm.si

Turistični informator
Danica Hudrap
+386 (0)4 06 39 780
danica@zkstm.si

Gostinstvo

Anja Čegovnik
+386 (0)3 16 11 161
gostinstvo@zkstm.si

TIC Ravne na Koroškem

Gledališka pot 1
2390 Ravne na Koroškem

+386 (0)2 82 21 219
danica@zkstm.si

Kulturni center Ravne na Koroškem

Gledališka pot 1
2390 Ravne na Koroškem

+386 40 252 737
tadej@zkstm.si
 

Mladinski hotel PUNKL

Aktualna ponudba